Prowincja i upgrade technologicznyTrudno przecenić wartość, jaką ma tablica interaktywna, w zakresie uatrakcyjniania zajęć lekcyjnych i w jaki sposób ułatwia i ciekawszą czyni pracę nauczyciela. Kiedy tablica interaktywna pojawiła się naszym szkole, można nazwać było ją prawdziwym „hitem sezonu”. Uczniom trudno było uwierzyć w tak wielki postęp technologiczny, który stał się udziałem naszej prowincjonalnej szkoły, a jego sprawcą stała się tylko i aż tablica interaktywna.


Prowincja i upgrade technologiczny

Foto: www.super-av.pl


Jako nauczycielka języka angielskiego, mogę stwierdzić, że tablica interaktywna zmieniła całkowicie jakość lekcji, które mam możliwość przygotowywać. Dzięki wbudowanemu projektorowi medialnemu, bez trudu możemy oglądać różne materiały filmowe, odsłuchiwać ćwiczenia typu „listening”, co wcześniej zawsze wiązało się z różnego typu problemami. Dodatkowo, dzięki twardemu dyskowi, na którym nauczyciel swobodnie może zapisywać dane i wyświetlać je na tablicy, a także wracać do różnych, zapisanych wcześniej treści, poprawiła się znacznie wydajność naszej wspólnej pracy. To, co kiedyś zajmowało nam kilkanaście minut, dzisiaj zajmuje zaledwie kilka. Tablica interaktywna, znacznie wpłynęła na komfort mojej pracy nauczyciela. Nie ma teraz żadnych przeciwwskazań, aby każdą lekcję uatrakcyjnić na przykład prezentacją multimedialną.

Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Wybierz najlepsze szkolenia i kursy doszkalające dla siebie i swoich pracowników, dowiedz się, które ośrodki kształcą profesjonalnie i rzetelnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami uczelni i szkół wyższych.