W internecie rózniez kupimy książki.Ze smutkiem trzeba stwierdzić, że Polacy bardzo mało czytają. Dotyczy to każdej grupy wiekowej. Dorośli mało czytają, bo są zapracowani i nie za bardzo mają na to czas. Młodzież nie czyta, ponieważ młode osoby mają ciekawsze rzeczy do zrobienia, na przykład gry komputerowe. Jednak nie można tak pesymistycznie patrzeć na tą sprawę, bo przecież działają i funkcjonują różnego rodzaju księgarnie, które zarabiają na sprzedaży książek.


W internecie rózniez kupimy książki.

Foto: 3lo.bialystok.pl


Młode osoby lubią wszystko kupować przez internet. W związku z tym każda księgarnia internetowa cieszy się dużym powodzeniem. Wiele księgarni naziemnych otwiera swoje strony www i wprowadza drugi kanał sprzedaży, dzięki któremu rosną obroty, a tym samym zyski. Księgarnia internetowa jest bardzo opłacalna, ponieważ koszta są niskie. Nie trzeba mieć lokalu w dobrym punktcie. Wystarczy dobrze wypromowany sklep w internecie i to wszystko. Księgarnia internetowa sprzedaje nie tylko pozycje książkowe i czasopisma. Nowoczesne czasy wprowadzają zupełnie nowe prodykty. Do nich na pewno należy audiobook, czyli książka, którą czyta na wyświetlaczu elektronicznym. To całkiem nowe możliwości, jeśli chodzi o klientów. Księgarnia internetowa powinna inwestować w tego typu towar, bo on będzie coraz bardziej popularny.

Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Wybierz najlepsze szkolenia i kursy doszkalające dla siebie i swoich pracowników, dowiedz się, które ośrodki kształcą profesjonalnie i rzetelnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami uczelni i szkół wyższych.